Лінія SEASONS – транссезонний дизайн

Як відповідальний бренд, ми підтримуємо розумне споживання і приділяємо особливу увагу такому напрямку моди, як транс-сезонний дизайн. Цей тренд, важливий кілька років, дедалі стає актуальнішим. Ключові аспекти:

  1. Багатофункціональний одяг, що адаптується під будь-які погодні умови.
    Непередбачуваність погоди, з якою ми стикаємося щодня, впливає на вибір одягу. Наявність декількох транс-сезонних предметів одягу в гардеробі допомагає захиститись від примх погоди і залишитись при цьому стильним.
  1. Дизайн цієї лінії створений на основі концепції “Slow Fashion” (Повільна Мода).
    Цей принцип означає зручні практичні вироби, які завжди актуальні або “поза часом”. Повільна мода віддає перевагу “багатосезонному” або “позасезонному” дизайну, якісному пошиттю, а також усвідомленому вибору. Прихильники повільної моди приділяють увагу не трендам, а турботі про та навколишнє середовище. Повільна мода – це ознака індивідуальності споживача, що цінує якість та довговічність.
  1. Багатофункціональний одяг – економія у всьому.
    Компанія ASTONI пропонує серію моделей, які адаптуються до сезонних умов, економлячи місце у вашому гардеробі. А зростання глобальних подорожей економить місце у ваших валізах.

1 +1 = 3 або як це працює

Маючи змогу пристебнути куртку-підкладку до будь-якої іншої або плаща з лінійки, ви отримуєте утеплену демісезонну куртку або утеплений плащ.

Наприклад:
Вітровка подовжена TARUS + підстібна куртка INSIDE green = утеплена демісезонна куртка з комплекту SEASONS

Куртка-підкладка легко відстібається і може бути використана окремо як самодостатня річ, так само, як і верхній виріб, що перетворюється на ще одну куртку або плащ.

Зверніть увагу: до будь-якого зовнішнього виробу в лінії SEASONS можна пристібати будь-який внутрішній виріб з цієї ж лінійки з відміткою “пазла”.