Чоловічий одяг оптом Україна

Місія компанії — запропонувати чоловікам зручні рішення при покупці одягу, що дозволяють раціонально витрачати гроші та виглядати стильно.

Ми спеціалізуємося на виробництві багатофункціонального повсякденного одягу – стиль casual, відповідно до останніх тенденцій моди. Купуючи чоловічий одяг оптом Україна ASTONI, ви отримуєте функціональний одяг в європейському стилі: вітровки, куртки, пальта, плащі, куртки зимові, пуховики, жилети, піджаки.
Всі деталі пропонованих моделей ретельно опрацьовуються нашою командою дизайнерів, що перетворює їх в незаперечні переваги.

Наші концептуальні напрямки:

Транссезонний дизайн

Трансезонний дизайн - чоловічий одяг оптом Україна

Цей тренд важливий вже кілька років, але до 2020 року стає ще більш актуальним. Непередбачуваність клімату означає, що ми хочемо, щоб верхній одяг підходив для кожного типу сезону і решта одягу була настільки ж розумно гнучка.

Компанія ASTONI пропонує серію моделей, які адаптуються до сезонних умов, економлячи місце у вашому гардеробі. А збільшення глобальних подорожей економить місце в ваших валізах.

  • Куртка зимова — два в одному — підкладка відстібається і зимова куртка перетворюється в демісезонну. 
  • Пальто — три в одному — підкладка утепленого пальта відстібається і може бути використана як самодостатня куртка.
  • Куртка зимова — три в одному (Лінія SEASONS)— підкладка-куртка відстібається (може бути використана як коротка, легка, самодостатня куртка), і зимова куртка перетворюється в демісезонну.

Спортивні технології в міському одязі

Спортивні технології в міському одязі - чоловічий одяг оптом Україна

Спортивний одяг завжди з нами, ми звикли що це комфортно і практично. АЛЕ ці особливі властивості можуть бути адаптовані й до міського одягу.

  • Непромокаюча, але водночас дихаюча тканина на мембрані може бути використана і в повсякденній куртці. 
  • Терморегулююча підкладка дасть відчуття комфорту де б ви не були, в метро, ​​громадському транспорті або машині.
  • Сучасні утеплювачі в наших виробах, такі як холлофайбер, тінсулейт, слімтекс володіють прекрасними теплоізоляційними характеристиками. Вони екологічні, еластичні, гіпоалергенні та легкі в догляді.

Чоловічий одяг оптом Україна – гідна якість за прийнятними цінами