оптовикам

Як купити чоловічий одяг ASTONI оптом в Україні

Компанія ASTONI будучи виробником постійно знаходиться в ритмі часу і моди, розробляючи нові колекції чоловічого одягу. Компанія пропонує ознайомитися клієнтам з новинками двічі в рік – це осінньо-зимова і весняна колекція.

Традиційно це відбувається на виставках. Наприклад, кожну весну, компанія ASTONI бере участь в тематичній виставці в Києві (Kyiv – Fashion Україна), відвідавши яку, ви зможете ознайомитися з колекцією своїми очима.

Или, по вашому запиту, ми можемо вислати презентацію в електронному вигляді, а також переслати зразки чоловічого одягу з колекції будь-яким видом доставки.

Ви повинні самі переконатися, купуючи від виробника ASTONI, ви отримуєте функціональний одяг в європейському стилі, адаптований під нашу розмірну типологію : пальто, плащі, куртки, зимові куртки, піджаки, спортивні костюми.

Особливості пропонованих моделей з ретельністю опрацьовуються командою дизайнерів, що незаперечно перетворює їх на достоїнства.

Зручний крій конструкцій забезпечить вашому споживачеві затишок і комфорт в шкарпетці виробів. Оригінальна обробка, зручні кишені і шліци надає не лише індивідуальність моделям але і практичність. Присутність невеликих колірних акцентів в тканинах обробки надає індивідуальність і витонченість виробів.

Компанія ASTONI намагається врахувати будь-які запити клієнтів і передбачає в деяких моделях плащів, курток і пальта великі розміри. На сьогодні представлений розмірний ряд від 48 до 64.

ви вирішили співпрацювати з нами:

  • підписавшись на сайті як оптовика, ви отримаєте прайс,
  • у рамках представленої колекції ви вибираєте вподобані моделі,
  • робите заявку на необхідне вам кількість по телефону +38 050 405 39 39
    або на email: info@astoni.com.ua,
  • оплачуєте товар по факту.

Осіння колекція – постачання в серпні
Зимова колекція – постачання у вересні-жовтні
Весення колекція – постачання в лютому-березні

Оптом вважається кількість не менше числа розмірів, вказаних в розмірній сітці.

Які переваги роботи з виробником ASTONI

  • можливість добору розмірної сітки під час активних продажів
  • якщо необхідно, ми допоможемо вам позбавитися від залишків