Бомбер з екозамші — гідна альтернатива

Екозамша — це тканий матеріал, з особливим атласним плетінням ниток і «виробленням», що дозволяє зробити ворс.
Його роблять як із застосуванням натуральної сировини (бавовна), так і повністю синтетичним.
Ще кілька років тому якість штучних аналогів залишало бажати кращого, проте, текстильна промисловість йде в ногу з часом, винаходячи все цікавіші синтетичні матеріали, які нічим не поступаються натуральним і при цьому дозволяють зберегти життя мільйонам ні в чому не винних живих істот.

куртка CARBON – бомбер з екозамші (штучна замша)

– манжети, комір і низ вироби з щільною трикотажної гумки,

– в підкладці внутрішню кишеню,

– обробка зі штучної шкіри

 
 

Переваги Екозамші:

  • Перше і найголовніше — це абсолютно гуманний спосіб виробництва матеріалу – НЕ пролита жодна крапля крові ні в чому не винних тварин. Для людини з живою, чуйною душею, це повинно бути важливо.
  • Зовні вона дуже схожа на натуральну, значить і виглядати буде так само «розкішно». На такий замші відсутні подряпини та тріщини, властиві натуральному полотну.
  • Навіть на дотик вона така ж оксамитова, ніжна і «тепла», як і натуральна «сестра».
  • Екозамша — міцний матеріал, а тому — довговічний.

Як же доглядати за штучною замшею?

Як і у будь-якого іншого матеріалу — у цього теж є запас міцності. Хоч він і довговічний, але поводитися з ним як з безсмертним — не варто. Дбайливий догляд і зберігання продовжить його життя. Але головна перевага таканню — її можна прати машинним пранням в делікатному режимі не вище 30 градусів

Отже, ми бачимо, що Еко замша, відмінний матеріал, якого зовсім не варто боятися. Правда куди тільки не додають цю приставку — Еко, але цей матеріал варто того. Тільки подумайте — зберігаючи життя тваринам, ви можете відчувати себе комфортно і впевнено в тому одязі, яка прийдеться вам до душі.