Бомбер з екозамші — гідна альтернатива

Еко-замша – це тканий матеріал, із особливим атласним плетінням ниток й «виченкою», що дозволяє здобути ворс. Він виробляється як з застосуванням природної сировини (бавовни), так і цілком синтетичним.

Ще декілька років тому якість штучних аналогів була не така, як слід, проте, сучасна текстильна промисловість рухається вперед та винаходить більш цікаві синтетичні матеріали, що не поступаються натуральним,  до того ж дозволяють зберегти життя мільйонам беззахисних живих істот.

Переваги Еко-замші:

  • Перше та найголовніше – це цілком гуманний спосіб виробництва матеріалу –  Жодної краплі крові ні в чому не винних тварин не пролито. Для людини із живою, чуйною душею, це має бути важливим.
  • Зовні вона дуже подібна до натуральної, отже й виглядатиме так само «витончено». Така замша має відсутність подряпин та тріщин, що притаманні натуральному матеріалу.
  • Навіть на дотик вона така ж оксамитова, ніжна й «тепла», як ії натуральна «сестра».
  • Еко-замша – міцний матеріал, а тому тривкий.

КОЛЕКЦІЯ ASTONI

вітровка ALTER – бомбер з еко-замші (штучна замша)

  • манжети, комір та низ вироби із щільної трикотажної гумки у колір вітровки;
  • підклад має внутрішню кишеню
  • металева блискавка.

Як само доглядати за штучною замшею?

Як  і будь-який інший матеріал, цей також має запас міцності. Хоча він  доволі тривкий, але поводитися з ним як із безсмертним  не варто. Дбайливий догляд та зберігання подовжить його життя. Але головна перевага цієї тканини – її можна прати машинним пранням у делікатному режимі, за температурою не вище 30 градусів

Отже, ми бачимо, що еко замша – відмінний матеріал, якого зовсім не варто боятися. Щоправда тільки-но куди не додають цю приставку – еко, але цього разу матеріал вартий того. Лише поміркуйте – зберігаючи життя тваринам, ви можете відчувати себе комфортно та впевнено у тому одязі, який вам до душі.